Galerie

Poskytujeme luxusní prostory pro: castingy, natáčení, focení, filmovým producentům, reklamním agenturám

TŘÍDA LUXURY

Nově zrekonstruované prvotřídní apartmány ve stylu Modern Baroko a Modern Renesance ze třídy LUX v jedné z nejžádanějších lokalit v centru Prahy – vedle Dancing House. Apartmány velikostně již od 150 m2, různé druhy, každý má svůj jedinečný styl, nábytek, design a dispozice. Jsou jak 1pojové, tak 2 a více pokojové. Do každého z těchto bytů byl investován 1000.000 Kč na celkovou rekonstrukci, takže je kladen opravdu důraz na kvalitu použitých materiálů, provedení a vybavení. Některé disponují například prostorným balkonem a posezením, jiné zase kulečníkem či krbem. Najdete tu jedinečné styly, které nejsou nikde jinde v Praze, jako například apartmán “Don Corleone”, kde si budete skutečně připadat, jako byste se ocitli v prostředí z celosvětově známého a slavného filmu Kmotr. A mnohem další.

TŘÍDA DELUX

Dále také apartmány 1+1, 2+1 či 3+1 ze třídy delux – různé dispozice a velikosti již od 50m2. Jedná se o apartmány v lukrativních lokalitách v Praze jako je třeba Žižkov, Holešovice anebo Smíchov. Všechny tyto byty jsou provedeny v moderním stylu. Mohou se pochlubit hezkým, moderním designem, dostatkem místa a světla a vícero samostatnými pokoji. Pokud hledáte nějakou tu rovnováhu mezi luxem a deluxem, tak tu máte tu pravou zlatou cestu.

TŘÍDA CLASSIC

V neposlední řadě také byty třídy classic . Jedná se o standardní byty v žádaných lokalitách po celé Praze. Rovněž v různých velikostech a dispozic – 1+1, 2+1 anebo například i mezonetové. Prostorné, světlé, útulné. Pokud nutně nepotřebujete žádný luxus či máte omezený budget a vyhledáváte kvalitní klasické prostory na úrovni, pak jste je právě našli

HOTELY

V Praze disponujeme rovněž několika 4* hotely v historických částech města. Zde se jedná o hotelová studia. 27 luxusních a pohodlných pokojů. Lze si vybrat ze standardních dvoulůžkových nebo jednolůžkových pokojů, junior suitů nebo rodinných suitů až po ty luxusnější. Každé studio je kompletně vybaveno nábytkem, TV, telefonem, minibarem, trezorem a samostatně nastavitelnou klimatizací. Součástí je také koupelna s vanou, WC s velkým zrcadlem. K dispozici jsou jak kuřácké, tak i nekuřácké pokoje. Hotel je celý provedený ve stylu rokoko, který vytváří jedinečnou historickou atmosféru půvabné Prahy.

Veškeré prostory jsou kompletně vybaveny, pravidelně udržovány a dezinfikovány. Nábytek se cca jednou do půl roku obměňuje, aby nedocházelo k jeho opotřebování. K dispozici samozřejmě čisté povlečení, povlaky apod.
Zajistíme veškerý servis od praní prádla až po úklid

Vhodné také pro profesionální focení a natáčení

Poskytneme oboustranně výhodné podmínky a ceny. Vše je pouze a jenom na dohodě.
Vyhovíme i těm nejnáročnějším klientům

Rezervační formulář

  Kliknutím na tlačítko ” ODESLAT” souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000, Sb., Zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, respektive GDPR a zároveň přijímáte naše obchodní podmínky.

  LITVERSO Consult s.r.o.
  IČO: 03686256
  +420 607 664 788
  info@60min.cz
  Všechna práva vyhrazena © 2021